CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Diyarbakır Baskılı Pasta Kutusu

Diyarbakır Baskılı Pasta Kutuları | Diyarbakır Pasta Kutusu | Diyarbakır Pasta Kutusu Fiyatları | Diyarbakır Baskısız Pasta Kutusu | Diyarbakır Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Diyarbakır Pasta Kutusu Baskılı | Diyarbakır Pasta Kutusu Siparişi | Diyarbakır Baskılı Kutu | Diyarbakır Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Diyarbakır pasta kutusu, diyarbakır baklava kutusu, diyarbakır pizza kutusu, diyarbakır lahmacun kutusu, diyarbakır pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Diyarbakır baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Diyarbakır baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Diyarbakır baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı diyarbakır pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Diyarbakır baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Diyarbakır Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Diyarbakır baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için diyarbakır pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel diyarbakır pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır baskılı pasta kutusu, diyarbakır baskılı pasta kutusu fiyatları, diyarbakır pasta kutuları, diyarbakır pasta kutusu fiyatları, diyarbakır pasta kutusu imalatı, diyarbakır baskılı pasta kutusu ve fiyatı, diyarbakır ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner