Diyarbakır PP Opak Etiket

Diyarbakır Pp Opak Etiket | Diyarbakır Pp Opak Etiket Nedir | Diyarbakır Opak Polipropilen Etiket | Diyarbakır Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Diyarbakır Pp Opak Barkod Etiketleri | Diyarbakır Opak Etiket Fiyatları | Diyarbakır Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Diyarbakır pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Diyarbakır pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Diyarbakır opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Diyarbakır pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz diyarbakır etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Diyarbakır opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Diyarbakır pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Diyarbakır opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Diyarbakır pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır opak baskı nedir, diyarbakır pp opak nedir, diyarbakır pp etiket, diyarbakır pp etiket baskı, diyarbakır opak etiket baskı, diyarbakır opak etiket fiyatları, diyarbakır opak polipropilen etiket, diyarbakır opak etiket nedir, diyarbakır polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner