Diyarbakır Eko Termal Etiket

Diyarbakır Eko Termal Etiket | Diyarbakır Eko Termal Etiket Fiyatları | Diyarbakır Eko Termal Kağıt | Diyarbakır Termal Etiketler | Diyarbakır Eco Termal Etiket Nedir | Diyarbakır Top Termal Etiket | Diyarbakır Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Diyarbakır eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Diyarbakır eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için diyarbakır etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu diyarbakır etiket en diyarbakır ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Diyarbakır eko termal etiket fiyatları ve diyarbakır eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan diyarbakır eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Diyarbakır eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Diyarbakır termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Diyarbakır ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Diyarbakır etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır termal etiket, diyarbakır etiket diyarbakır, diyarbakır boş etiketdiyarbakır eco etiket, diyarbakır etiket fiyatları, diyarbakır eko termal etiket, diyarbakır etiket, diyarbakır eco termal etiket fiyatları, diyarbakır sıra numarası etiketi, diyarbakır ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner