Diyarbakır Mat Polipropilen Etiket

Diyarbakır Mat Polipropilen Etiket | Diyarbakır Pp Etiket | Diyarbakır Mat Etiket | Diyarbakır Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Diyarbakır Polipropilen Ürünler | Diyarbakır Sembol Barkod Etiket | Diyarbakır Mat Pp Etiket | Diyarbakır Barkod Sistemleri | Diyarbakır Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Diyarbakır mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Diyarbakır polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Diyarbakır pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Diyarbakır mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Diyarbakır at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Diyarbakır mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Diyarbakır mat pp etiket diyarbakır opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır mat etiket, diyarbakır opak pp, diyarbakır mat ppdiyarbakır boş etiket, diyarbakır termal etiket fiyatları, diyarbakır şeffaf pp, diyarbakır mat polipropilen, diyarbakır etiket, etiket diyarbakır, ribon diyarbakır, karekod okuyucu diyarbakır, polipropilen, diyarbakır polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner