Diyarbakır Polietilen Opak Etiket

Diyarbakır Polietilen Opak Etiket | Diyarbakır Opak Pe Polietilen Etiket | Diyarbakır Opak Polietilen Etiket | Diyarbakır Opak Etiket | Diyarbakır Opak Etiket Fiyatları | Diyarbakır Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Diyarbakır

polietilen opak etiket

Diyarbakır Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Diyarbakır opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Diyarbakır opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta diyarbakır opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir diyarbakır etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Diyarbakır opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Diyarbakır polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız diyarbakır barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Diyarbakır polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve diyarbakır opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır polietilen etiket, diyarbakır polietilen opak etiket, diyarbakır opak etiket fiyatları, diyarbakır opak etiket, diyarbakır opak polietilen (pe) etiket, diyarbakır sembol etiket, diyarbakır polietilen pe etiket, diyarbakır opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner