Diyarbakır Güvenlik Etiketi

Diyarbakır Güvenlik Etiketi | Diyarbakır Garanti Etiketi | Diyarbakır Güvenlik Etiketleri | Diyarbakır Etiket | Diyarbakır Alarm Etiketi | Diyarbakır Güvenlik Etiketi Fiyat | Diyarbakır Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Diyarbakır garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan diyarbakır güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya diyarbakır kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan diyarbakır güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi diyarbakır olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket diyarbakır kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Diyarbakır güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel diyarbakır güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır garanti etiketi, diyarbakır güvenlik etiketi, diyarbakır etiket, diyarbakır kırılgan etiket fiyatları, diyarbakır termal etiket, eko etiket diyarbakır , diyarbakır güvenlik etiket fiyatları, diyarbakır emniyet etiketi, diyarbakır garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi diyarbakır.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner