Diyarbakır Chromolux Etiket

Diyarbakır Chromolux Etiket | Diyarbakır Chromolux Etiket Nedir | Diyarbakır Chromolux Etiket Fiyatları | Diyarbakır Chromolux Etiket Baskı | Diyarbakır Kromolüks Etiket | Diyarbakır Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Diyarbakır Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Diyarbakır chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Diyarbakır chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan diyarbakır chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan diyarbakır kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı diyarbakır chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Diyarbakır chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Diyarbakır chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve diyarbakır kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Diyarbakır choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Diyarbakır choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel diyarbakır etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır etiket, diyarbakır etiket fiyatları, diyarbakır barkod etiket fiyatları, diyarbakır baskılı etiket fiyatları, diyarbakır barkod, diyarbakır rulo etiket fiyatları, diyarbakır barkod fiyatları, diyarbakır rulo etiket, diyarbakır yapışkanlı etiket, diyarbakır barkod sistemi, diyarbakır barkod okuyucu, diyarbakır barkod okuyucu fiyatları, diyarbakır koli etiketi, diyarbakır tekstil etiketi, diyarbakır saten etiket, diyarbakır metal etiket, diyarbakır mat pp etiket, diyarbakır mat pe etiket, diyarbakır etiket baskı, diyarbakır mat polietilen etiket, diyarbakır lazer etiket, diyarbakır boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner