Diyarbakır Silvermat Etiket

Diyarbakır Silvermat Etiket | Diyarbakır Silvermat Etiket Fiyatları | Diyarbakır Silvermat Etiket Özellikleri | Diyarbakır Silvermat Etiket Yazıcı | Diyarbakır Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Diyarbakır Silver Mat Etiket | Diyarbakır Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Diyarbakır silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir diyarbakır etiket türüdür. Genellikle kitap ve diyarbakır barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Diyarbakır silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun diyarbakır etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan diyarbakır silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Diyarbakır silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Diyarbakır silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Diyarbakır silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Diyarbakır silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Diyarbakır silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Diyarbakır etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Diyarbakır silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır silvermat etiket, diyarbakır termal etiket, diyarbakır silver mat etiketler, diyarbakır mat etiketler, diyarbakır silver mat etiket fiyatları, diyarbakır etiket fiyatları, diyarbakır şeffaf etiket fiyatları, diyarbakır silver mat barkod etiketi, diyarbakır barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner