Diyarbakır Fastyre Etiket

Diyarbakır Fastyre Etiket | Diyarbakır Sembol Barkod Etiket | Etiket Diyarbakır | Diyarbakır Etiket Fiyatları | Diyarbakır Fastyre Etiket Fiyat | Diyarbakır Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Diyarbakır fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının diyarbakır kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız diyarbakır fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Diyarbakır kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Diyarbakır astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Diyarbakır fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle diyarbakır baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır fastyre etiket, diyarbakır etiket baskı, diyarbakır boş etiket, diyarbakır termal etiket, Diyarbakır etiketçi, diyarbakır boş etiket, ucuz etiket diyarbakır, diyarbakır fastyre etiket fiyatları, diyarbakır ribon baskı, diyarbakır kartela etiket, diyarbakır çuval etiket, diyarbakır kuşe kaplı etiket, diyarbakır lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner