CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Diyarbakır Baskılı Pide Kutusu

Diyarbakır Baskılı Pide Kutusu | Diyarbakır Pide Kutusu Fiyatları |Diyarbakır Pide Kutusu  |Diyarbakır Pide Kutusu Ölçüleri | Diyarbakır Pide Kutusu İmalatı | Diyarbakır Hazır Pide Kutusu | Diyarbakır Pide Ve Lahmacun Kutusu | Diyarbakır Pide Kutuları | Diyarbakır Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, diyarbakır baklava kutusu, pizza kutusu,diyarbakır lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Diyarbakır baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Diyarbakır baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Diyarbakır baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Diyarbakır baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Diyarbakır pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı diyarbakır pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Diyarbakır baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Diyarbakır pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Diyarbakır baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için diyarbakır pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel diyarbakır pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır baskılı pide kutusu, diyarbakır pide kutusu fiyatları, diyarbakır pide kutusu imalatı, diyarbakır pide kutusu , diyarbakır baskılı pide kutusu fiyatları, diyarbakır baskılı ambalajlar, diyarbakır pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner