Diyarbakır Lamine Termal Etiket

Diyarbakır Lamine Termal Etiket | Diyarbakır Lamine Termal Etiket Fiyatları | Diyarbakır Lamine Termal Etiket Nedir | Diyarbakır Lamine Termal Barkod Etiketi | Diyarbakır Termal Etiketler | Diyarbakır Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Diyarbakır lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Diyarbakır lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Diyarbakır lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Diyarbakır lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen diyarbakır etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda diyarbakır termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer diyarbakır etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan diyarbakır lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Diyarbakır termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Diyarbakır lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Diyarbakır etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Diyarbakır lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Diyarbakır lamine termal etiket nedir? Lamine diyarbakır termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel diyarbakır lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Diyarbakır lamine etiket, diyarbakır termal etiket, diyarbakır top etiket, diyarbakır ribonsuz baskı, diyarbakır baskılı etiket, diyarbakır renkli termal etiket, diyarbakır lamine termal barkod etiketi, diyarbakır kuşe etiket, diyarbakır termal etiket boyutları, diyarbakır boş etiket, diyarbakır termal etiket fiyatları, diyarbakır lamine etiketler, diyarbakır eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner